Aktuality

Aktuality

 

POZOR NEPŘEHLÉDNĚTE:

HLEDÁME ASISTENTA PEDAGOGA PRO DÍTĚ NA BUDOVU 278.

ÚVAZEK 0,5, tj od 8 do 12 hod. NA DOBU OD LEDNA DO ČERVNA 2019.

 

       ÚNOR

27.2. ZPÍVÁNKY – hudební představení v Růžovce.

Maňáskovou pohádku O KŮZLÁTKÁCH hrály paní učitelky z BERUŠEK.

Maňáskovou pohádku TETKA CHŘIPKA hrály paní učitelky z MEDVÍDKŮ.

Co připravujeme v BŘEZNU

4.3.  KLAUN PEPINO - představení v Růžovce.

5.3. MASOPUSTNÍ VESELÍ NA NÁMĚSTÍ 17.LISTOPADU - v 9,45 hodin. Děti z Berušek a Sluníček se zúčastní masopustního průvodu. Připravte jim jednoduchou staročeskou masku, kterou si budou moci vzít na zimní oblečení. Inspiraci najdete ve školce, nebo se domluvte s třídními učitelkami wink Děti z Koťátek a Medvídků se půjdou také podívat a zazpívat si.

JARNÍ PRÁZDNINY - (11. - 15. Března). Naše MŠ je uzavřena, provoz pro přihlášené děti je zajištěn na odloučeném pracovišti (v Růžovce).

 

18. 3. ČECHOVA STODOLA - na velikonoční program jedou děti z BERUŠEK. PŘIPRAVTE PROSÍM DĚTEM S SEBOU OBĚD A MALOU SVAČINKU NA ODPOLEDNE (VE ŠKOLCE DOSTANOU DĚTI POUZE RANNÍ SVAČINU A DALŠÍ STRAVA BUDE V TENTO DEN ODHLÁŠENA). DEJTE DĚTEM POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUV. DO BATŮŽKU PŘIBALTE PLÁŠTĚNKU A PITÍ S UZÁVĚREM. DĚTI JEDOU PO RANNÍ SVAČINĚ LINKOVÝM AUTOBUSEM A VRACEJÍ SE DO ŠKOLKY PO 14 HODINĚ.

19. 3. ČECHOVA STODOLA -  na velikonoční program jedou děti ze SLUNÍČEK. PŘIPRAVTE PROSÍM DĚTEM S SEBOU OBĚD A MALOU SVAČINKU NA ODPOLEDNE (VE ŠKOLCE DOSTANOU DĚTI POUZE RANNÍ SVAČINU A DALŠÍ STRAVA BUDE V TENTO DEN ODHLÁŠENA). DEJTE DĚTEM POHODLNÉ OBLEČENÍ A OBUV. DO BATŮŽKU PŘIBALTE PLÁŠTĚNKU A PITÍ S UZÁVĚREM. DĚTI JEDOU PO RANNÍ SVAČINĚ LINKOVÝM AUTOBUSEM A VRACEJÍ SE DO ŠKOLKY PO 14 HODINĚ.

 

 

Zpět na rozcestník
Původní webové stránky