Aktuality

Aktuality

Informace o prázdninovém provozu v naší MŠ, hledejte v záložce Prázdninový provoz 2020

PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ PRÁZDNINY, PLNÉ SLUNÍČKA A POHODY.

  

Nezapomeňte si prohlédnout a stáhnout fotografie ve FOTOGALERII.

Nové fotoalbum - ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁČKY, přibyly i fotografie v jednotlivých třídách. V říjnu budou fotografie ze školního roku 2019/2020 smazány.

TŘÍDY VE ŠKOLNÍM ROCE 2020/2021

Specifické pro naši školku je, že děti jsou ve třídách rozdělené podle věku, proto každé dítě během své docházky projde několika třídami. Každá třída má jiné zařízení, hry a hračky a to nabízí Vašemu dítěti každý rok nové podnětné prostředí, nové kamarády, mění se i paní učitelky, podle potřeb zajištění chodu a provozu v MŠ. Přesuny dětí do další třídy jsou závislé na několika faktorech: věku dítěte, počtu odcházejících dětí do ZŠ, počtu nově přijatých dětí a jejich věku a počtu dětí na třídu. Proto se může stát, že do další třídy nemůže odejít vždy celá skupina dětí a rozdělí se. Vždy se snažíme po konzultaci s třídními učitelkami najít to nejlepší řešení. I pro děti považujeme malou změnu za dobrou pro sociální i psychické vyzrávání. Ve které třídě bude Váš předškoláček v příštím roce se dozvíte při nástupu do MŠ v září. 

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A TĚŠÍME SE NA VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE.

Za kolektiv MŠ Bratří Čapků 278  Ivana Kadlecová zástupkyně ředitelky.

 

 

PODĚKOVÁNÍ ZA POŠTOLKU

 děkujeme všem rodičům, dětem a personálu MŠ za příspěvek na adoptovanou poštolku v záchranné stanici Hrachov. Můžete si udělat si výlet a podívat se nejen na naši adoptovanou poštolku, ale i na ostatní zvířátka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zpět na rozcestník